Konveyör Sistemleri

90 DERECE AKTARMA KONVEYÖRLER

90 DERECE AKTARMA KONVEYÖRLER

90 derece aktarma konveyörler farklı eksenlerdeki üretim hatları arasında ürün geçişini sağlamak amacı ile tercih edilirler sistem içerisindeki aktarım özelliği sayesinde daha az alan kaplayarak seri bir şekilde aktarıma olanak sağlarlar.

Aktarılan malzemelerin özelliklerine göre tasarlanan konveyörler döner tablalı, rulolu, pvc bantlı ve zincirli şekilde imalatı ve montajı yapılan sistemler konveyörler arasında iş akışını kolaylaştırıp diğer konveyörler ile aynı çalışma prensibindedirler.

Ayrıca şirketimiz bünyesinde bulunan bilyalı masa üstü taşıyıcı sistemleri de aktarım ve konveyör hatlarının sonundaki uygulamalar için manuel olarak hem doğrusal hem de döner hareketler için uygun olup, alternatif olarak yükleme ve boşaltma alanlarında kullanıma uygundur.

KULLANIM ALANLARI

Transfer uygulamalarında kullanılan sisteme ve ürünün yönüne göre hat sonlarında veya yan hatta ürün aktarılmasında kullanılan bu konveyörler genellikle rulolu konveyörlerin arasında pistonlar ile yukarı aşağı hareket yapmak suretiyle zincir sistemi veya pvc bantlı kayış ile aktarımı sağlar.

Genellikle paketleme, tekstil, lojistik, gıda, sağlık ve otomotiv, plastik ve daha birçok sektörde tercih edilmektedirler.

AnasayfaKateyorilerHesap
Ara
Select your currency
USD Amerika Birleşik Devletleri (ABD) doları